De deuren van
Café De Reef in Westzaan, 'een nieuwe huiskamer waar je binnenloopt voor een goed glas, blijft hangen voor een goed bord eten en samenkomt met vrienden en buren' gaan gaan morgen open voor gasten in
het voormalige Hotel De Prins. Het eetcafé is een pop-up van Brouwerij Hoop in Zaandijk.
'Gelegen in de historische kern van het dorp brengt Café De Reef de sfeer terug van het klassieke dorpscafé, maar dan in een eigentijdse vorm. Toegankelijk, ongedwongen en altijd levendig. Op de kaart vind je herkenbare eetcafégerechten, van burgers tot borrelhapjes, met daarnaast een mooie selectie bieren van Brouwerij Hoop op tap. Een plek waar kwaliteit en gezelligheid hand in hand gaan,' aldus de uitbaters. Desgewenst vergezeld van een potje pool of darts.
Lacandon Groep
Als spin-off van Hoop maakt De Reef deel uit van de Lacandon Groep, die bestaat uit vier bijzondere horecalocaties, elk met een eigen identiteit, karakter en sfeer: D’Swarte Walvis op de Zaanse Schans, Lab44 op het Hembrugterrein, Café De Slager in Zaandijk en de brouwerij annex proeflokaal in Zaandijk.