Dronken vrouw aan dood ontsnapt na verlaten plek ongeval

25 sep 2023, 5:17 112
screenshot 20230925 050112
Poitie Zaanstreek

Doorrijden na een ongeval of de ongeluksplek verlaten is inmiddels aan de orde van de dag, maar een automobiliste heeft het in de nacht van zaterdag op zondag naar een nieuw niveau getild. Gadegeslagen door medewerkers van Rijkswaterstaat.

De vrouw raakte de vangrail bij het verlaten van de Coentunnel en de camera's van de wegbeheerder registreerden vervolgens hoe zij lopend in tunnel verdween, zwalkend over meerdere rijstroken. 'Een klein wonder dat dit haar niet fataal geworden is,' schrijft de politie Zaanstreek. Toen agenten arriveerden was de vrouw verdwenen, waarschijnlijk via één van de nooduitgangen.

Maar daarmee is de kous uiteraard niet af: 'Wij willen de vrouw graag vertellen dat haar voertuig is opgehaald door de takeldienst. Daarbij willen we haar ook graag vertellen dat ze dan wel weg komt met het rijden onder invloed, maar dat ze vervolgd zal worden voor het verlaten van een plaats ongeval. Dan kan mevrouw meteen opdraaien voor de herstelwerkzaamheden. En mevrouw: u kunt ook direct uw telefoon en portemonnee ophalen die u achterliet. Bedankt dat u het onderzoek voor ons zo makkelijk maakte.'