Saenden heeft laatste strohalm beet, maar is nog niet klaar

09 jun 2017, 19:10 Sport
football 1331838 960 720

Een overzicht van het laatste voetbalnieuws uit de Zaanstreek.

Saenden – Winkel 1 - 0

Saenden heeft in de nacompetitie met 1-0 weten te winnen van Winkel en is kansrijk om alsnog te promoveren naar de 3e klasse. Donderdag 15 juni wacht de tweede tegenstander Spaarnwoude, die dan op de voorafgaande zondag ook al tegen Winkel heeft gespeeld. Naar aanleiding daarvan wordt bepaald met welke cijfers Saenden moet winnen om een stapje hogerop te gaan. De wedstrijd begint donderdag om 20:00 uur.

Het kan nog voor WSV '30

HSV Heiloo – WSV '30 2 – 3

WSV ’30 heeft na de uitoverwinning op HSV Heiloo (2-3) alles nog in eigen hand voor behoud in de 3e klasse. Zondag nemen zij het op tegen Strandvogels uit Wervershoof, die afgelopen donderdag de eerste wedstrijd verloren tegen VIOS uit Warmenhuizen (0-5). Als WSV zondag wint, zijn zij de bovenliggende partij en mogelijk de kandidaat om dit drieluik te winnen. Wedstrijd begint om 14:00 uur.

Zilvermeeuwen naar de finale

Zilvermeeuwen – LSVV Zuid-Scharwoude 1 – 1

Aanstaande zondag zullen de Zilvermeeuwen de uitwedstrijd tegen LSVV in Zuid-Scharwoude moeten winnen om zich eerste klasser te kunnen noemen. Een gelijkspel zal strafschoppen geven en verlies betekent voor het volgende seizoen gewoon weer 2e klasse. De wedstrijd begint om 14:00 uur.

Zaterdagclubs

Hercules Zaandam zaterdag – Wieringermeer 0 -1

Monnickendam – Hellas Sport 3 – 0

Zowel Hellas Sport als Hercules Zaandam zaterdag zijn nog aan het voetballen met een belangrijk doel. Hellas Sport gaat voor behoud in de 2e klasse en Hercules Zaandam wil graag naar de 3e klasse. Deze laatste thuiswedstrijd zal Hellas Sport moeten winnen van Monnickendam met minstens 3-0 en Hercules dient in de laatste uitwedstrijd af te rekenen met Wieringermeer, met minstens 1-0.