Forbo Flooring komt met nieuw eindbod voor personeel Assendelft

11 mrt , 4:13Bedrijvigheid
Screenshot_20260310_124029
Google Street View
 Forbo Flooring heeft de werknemers in Assendelft een verbeterd eindbod gedaan. Het is nu aan hen om hierover te stemmen. Aangezien het vorige eindbod al door de werknemers van Forbo Novilon in Coevorden was geaccepteerd worden zij niet geraadpleegd.
De looptijd van de nu op tafel liggende CAO geldt van 1 januari tot en met december dit jaar en bevat een structurele loonsverhoging van 2,9 procent. Er komt een regeling voor medewerkers met zware functies, ingedeeld in categorieën en vastgesteld in een functielijst.:
  • Rode functies: werknemers kunnen maximaal drie jaar vóór de AOW stoppen met werken met een RVU-uitkering.
  • Oranje functies: maximaal anderhalf jaar vóór de AOW stoppen met werken.
Er worden protocolafspraken gemaakt over duurzame inzetbaarheid en deze kunnen worden gecombineerd met de RVU-regeling en mogelijk via de werkkostenregeling worden ingevuld. Forbo en de bonden gaan met elkaar in overleg over voortzetting van de RVU-regeling als blijkt dat landelijk wordt besloten dat de regelingen ook na 2028 blijven bestaan. Er kan tot en met 16 maart 17:00 uur gestemd worden. De inhoud van het verbeterde eindbod geldt ook voor de fabriek in Coevorden.
loading

Loading articles...

Loading