
Albert Heijn trekt voorafgaand aan Kerst mis met koks langs 22 supermarkten en gaat met een speciale Allerhande Kooktruck het land door . Die truck stond afgelopen zaterdag bij het filiaal aan de Vrieschgroenstraat in Zaandam, zonder dat daar veel ruchtbaarheid aan gegeven was. Hij komt niet terug naar de Zaanstreek.
De koks komen langs in 300 vestigingen in Nederland en België en bereiden daar samen met de klanten allerlei Allerhande-gerechten, v an borrelplank tot garnalencocktail. En daarna is het smullen geblazen voor de hobbykoks. De twee initiatieven vervangen het Allerhande Kerstfestival dat de afgelopen jaren in Utrecht jaarlijks zo'n 40.000 bezoekers trok . AH kiest nu voor een lokale invulling van de kerstperiode.
De koks komen langs in de volgende Zaanse vestigingen (we speuren nog even verder naar de precieze momenten, waar het concern nogal onduidelijk over is):






