Zaandamse Tineke en bovenbuurman opnieuw een hit bij SBS

19 jun 2018, 11:38Actueel
tineke
SBS
In Mr. Frank Visser: hoe is het nu met? was gisteravond opnieuw de Zaandamse Tineke te zien, die haar buurman Erik er eerder van beschuldigde ‘s nachts op haar slaapkamerraam te tikken. Nu luistert hij haar ook nog af , zo vertelde ze presentator Viktor Brand.
Na onderzoek bleek enkele weken geleden dat bovenbuur Erik onmogelijk met een hengel het getik dat Tineke zo hinderde kon hebben veroorzaakt. Het bleken de verwarmingsbuizen te zijn, die nu door een andere manier van bevestigen geen geluid meer meer maken. Maar nu bonkt hij volgens de Zaandamse tegen een koof in de keuken en speelt hij voor luistervink.
[embed][/embed]

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

Aan het eind van de uitzending van SBS is
Tineke echter
de koning te rijk. Erik gaat namelijk verhuizen...
[embed][/embed]
[embed][/embed]

Tweet not found

The embedded tweet could not be found…

De uitzending met de hengel trok begin mei rond 365.000 kijkers. Het vervolg dat gisteravond te zien was, trok een nog steeds respectabele 559.000 belangstellenden.


loading

Loading articles...

Loading