
Direct na de bouwvakantie begint aannemer Heddes met de bouw van Blok F in Oostzijderpark fase 1. Het bestaat uit 73 sociale huurwoningen van Rochdale en de voorbereidende werkzaamheden zijn inmiddels al gestart. De verwachting is dat al voor de komende zomer de nieuwe bewoners hun woning kunnen betrekken.
De bouwtijd is relatief kort omdat de woningen per stuk modulair worden gebouwd in een fabriek. Het zijn dan als het ware blokken die gestapeld aaneengesloten worden op de definitieve locatie.
Het bouwblok heeft ook een geluidswerende functie voor de nieuwe wijk, zodat brandweer en politie gewoon hun oefeningen kunnen houden zonder dat de bewoners daar overlast door ervaren. Het pand wordt ontwikkeld door de combinatie Timpaan & Ontwikkeladviseur. De verantwordelijke architect is Rudy Uytenhaak en Partners . Dat bureau maakte onder andere ook het ontwerp voor 56 woningen op het voormalige terrein van Voetbal Vereniging Aalsmeer. Daar werd een blok woonmodules in drie dagen tijd opgebouwd, al volledig voorzien van installaties, keukens, badkamers en inbouw.