
De zestienjarige Zaandamse die mogelijk spelden heeft gestopt in etenswaren in het filiaal van Vomar in de Rozenhof in Zaandam is weer op vrije voeten.
Volgens de politie is het meisje nog wel verdachte. De zeventienjarige jongen en 30-jarige vrouw uit Zaandam die ook door de politie zijn ondervraagd blijken niets met het incident te maken te hebben gehad. Zij mochten gisteren alweer naar huis.
Gisteren werd bekendgemaakt dat er spelden waren gevonden in etenswaren in de supermarkt aan de Czaar Peterstraat. Volgens het bedrijf ging het om vandalisme. Alle onveilige producten werden meteen uit de schappen gehaald.
De politie heeft het onderzoek inmiddels afgerond en gaat de zaak overdragen aan het Openbaar Ministerie.






